• Özlem Grup İnşaat Emlak

İNŞAAT - GAYRİMENKUL

Özlem İnşaat, Özlem Grup'un köklü geçmişinden aldığı güçle, 1990’dan bu yana kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektöründe, konusunda uzman ekibinin geliştirdiği projeler ile faaliyet gösteriyor. 

Özlem  İnşaat  bir ilke  imza atarak,  apart inşaatları ve işletmeciliğine öncülük  etmiş, Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi çevresinde  7 ayrı apart otel ve yurt inşaatlarını değişik zamanlarda bünyesine katarak  Eskişehir’e kazandırmış,  en iyi ve en gerekli hizmeti vererek büyük bir boşluğu  doldurmuştur.1000 kişiyi bulan konaklama kapasitesi ile bu sektörde  Eskişehir’in ilk ve en büyük işletmesi olmuştur. 

Ayrıca Kıbrıs’ta yaptığı “Akdeniz Evleri” öğrenci köyü, bölgedeki öğrenciler ve  üniversite tarafından yoğun ilgi görmüş, bölgenin ileri gelenleri tarafından örnek  gösterilmiştir. Özlem İnşaat, Tek Park AVM adı altında da Eskişehir’in ilk ve tek açık AVM projesini hayata geçirmiştir. 

Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle, öncülükleriyle sadece konut değil  yaşam alanı ve yaşam tarzı oluşturma anlayışıyla da binlerce kişinin ve  öğrencinin yaşamına değer katmıştır.

Daha detaylı bilgi için ozlemgrupinsaat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.