• Özlem Grup Konaklama

KONAKLAMA

Konaklamadan beklenen tüm ihtiyaçlar; konfor ve güven, sıcak ve huzurlu bir  ortam.  Aynı zamanda konaklama sırasında keyif alarak zaman geçirebileceğiniz  aktiviteler ve sosyal alanlar.

Grup şirketlerimizden 1991 yılında kurulan Özlem Gıda San. A.Ş, kuruluş  yıllarından itibaren bir ilke imza atarak apart inşaatlarına ve işletmeciliğine  başlamıştır.

Şirketimiz Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi çevresinde 7 ayrı  apart otel ve yurt inşaatlarını değişik zamanlarda bünyesine katmıştır. Yaklaşık  1000 kişiyi bulan konaklama kapasitesi ile bu sektörde Eskişehir'in ilk ve en  büyük işletmesi olmuştur. Eskişehir'de yeni başlayan apart inşaatlarımız ile  konaklama kapasitemizin arttırılması planlanmıştır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde turizim-otelcilik ve hizmet sektöründe  faliyet gösteren Mediterranean Star isimli şirketimiz ise Lefke Gemikonağı  bölgesinde, bölgenin ihtiyacı doğrultusunda Üniversitede görevli öğretim  görevlileri ile öğrenim gören öğrencilere konaklama hizmeti sunabilmek  amacıyla 785 yataklı Akdeniz Evleri isimli öğrenci konaklama tesisini  kurmuştur. Bu tesis üniversitenin ve bölgenin gelişmesine büyük katkı  sağlamıştır. Tesisimiz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin örnek gösterilen en  büyük öğrenci konaklama tesisidir.

Bu sektörde faaliyet gösteren şirketlerimiz en iyi hizmeti vererek, kullanıcıların  beğenisini kazanmış ve böylece  büyük bir boşluğu da doldurmuştur. Böylece  bölge kalkınmasına ve üniversitelerin gelişmesine öncülük ederek büyük destek  veren şirketlerimiz bölgelerinin ilk yatırımcı firmalarıdır.

Daha detaylı bilgi için eskisehirapart.com ve akdenizevleri.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.